Copyright Katarzyna Kopeć-Ziemczyk 2015

Katarzyna Kopeć-Ziemczyk

Z wykształcenia i z pasji dziennikarka. W tym zawodzie dorastałam i dojrzewałam. Ponad dekadę spędziłam w Telewizji Polskiej. Przez ten czas przygotowałam tysiące materiałów informacyjnych, relacji reporterskich, reportaży. Prowadziłam i współprowadziłam telewizyjne programy.

Od najmłodszych lat kochałam taniec i podziwiałam sportowców. Zawsze miałam ciarki, gdy zdobywali najwyższe laury. Gdy pojawiła się szansa pracy dla TVP Sport nie wahałam się ani chwili. Praca w redakcji sportowej była pierwszym krokiem do rozwoju zainteresowań związanych ze sportem i biznesem.

Zostałam menedżerem sportu. Przeprowadziłam wiele szkoleń z zakresu komunikacji medialnej, polityki informacyjnej, podstaw marketingu. Byłam wykładowcą na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Moja droga zawodowa zaprowadziła mnie do drzwi Ministerstwa Sportu i Turystyki. To była jedna z najbardziej nieoczekiwanych i fascynujących zmian w moim życiu. Objęcie stanowiska rzecznika prasowego, przypomniało mi o moich pierwszych, dziecięcych marzeniach. Pełna wyzwań praca w ministerstwie pokazała, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Działam też społecznie i charytatywnie. Studiuję. Jestem doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale dziennikarstwa, gdzie pogłębiam wiedzę o mediach.

Jestem matką i żoną. Kobietą spełnioną.